Работно Време:  24 / 7

dehaze

Royal L Hotel, Ресен, Македонија

Самоуслужна Автоперална

Добредојдовте во нашата самоуслужна автоперална

Во Royal Wash, веруваме дека грижата за вашето возило треба да биде и удобна и наградна. Нашата најсовремена автоперална за самопослужување е дизајнирана да ви ги обезбеди алатките и ресурсите што ви се потребни за да му го дадете на вашиот автомобил заслуженото внимание, а сето тоа додека уживате во искуство без мака.

Зошто да ја изберете нашата самоуслужна автоперална:

Royal Wash image
  1. Погодност: Нашата автоперална за самопослужување е достапна 24/7, што ви овозможува да го чистите вашето возило во време кое одговара на вашиот распоред. Нема повеќе чекање во долги редици или брзање за да го исчистите вашиот автомобил за време на работното време.
  2. Контрола: Со нашата контролна табла која е прифатлива за корисниците, вие сте одговорни за процесот на чистење. Изберете од низа опции, вклучително и претходно натопување, сапун, четка за пена, плакнење и восок, за да го приспособите вашето миење автомобил според специфичните потреби на вашиот автомобил.
  3. Достапност: Нашата опција за самопослужување е буџетска, што ви дава флексибилност да ги изберете услугите што ви се најважни. Ќе плаќате само за услугите што ги користите, што го прави економичен избор и за редовно одржување и за длабинско чистење.
  4. Еколошки: Ние сме посветени да бидеме еколошки свесни. Нашата перална за автомобили користи еколошки сапуни и раствори за чистење, како и технологии за заштеда на вода, за да го минимизираме нашето влијание врз животната средина.
  5. Експертски совети: Не сте сигурни од каде да започнете? Нашите придружници на лице место се достапни за време на шпицот за да дадат насоки и совети за добивање на најдобри резултати од вашето искуство со миење автомобили со самопослужување.

Како работи:

  1. Изберете ги вашите услуги: Започнете со избирање на услугите што сакате да ги користите од нашата интуитивна контролна табла. Имате флексибилност да креирате персонализирана рутина за чистење на вашето возило.
  2. Следете ги инструкциите: Контролната табла ќе ве води низ секој чекор од процесот. Следете ги упатствата за да нанесете сапун, да исчистите со четката за пена, да исплакнете, па дури и да додадете заштитна восочна обвивка.
  3. Уживајте во резултатите: штом ќе го завршите перењето на автомобилот, отстапете и восхитувајте се на блескавите чисти резултати. Ќе заминете со чувство на гордост, знаејќи дека на вашиот автомобил му ја дадовте грижата што ја заслужува.

Посетете не денес:

Уживајте во удобноста и задоволството од самопослужувањето на миење на автомобили во Royal Wash. Ние сме посветени да ви обезбедиме беспрекорно, лесно за корисникот искуство кое го прави вашиот автомобил да изгледа најдобро. Без разлика дали сте ентузијаст за автомобили или едноставно сакате да го одржувате вашето возило чисто, нашата автоперална за самопослужување е совршено решение.

Застанете кај Royal Wash или контактирајте не на +38971225460 за повеќе информации. Со нетрпение очекуваме да ви помогнеме да постигнете беспрекорно, блескаво возило според вашите услови.